شرکت دانش بنیان سامانه تجهیز دانش فعال در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی توانسته با افزایش سطح کاربرد و ارتقای کیفیت دستگاه لایه‌نشانی دورانی تولیدی خود وارد مرحله صادرات شده و این دستگاه را به کشورهای بولیوی و عراق صادر کند.

لینک خبر

میکروفلویدیک از اینجا آغاز میشود

اسپین کوتر یا پوشش دهی دورانی پیشرفته سری SC12 برای حجم تولید محدود و مشخص ساخته شده است. این دستگاه با استفاده از chuck خلا، زیرلایه سیلیکونی را گرفته و با توجه به میزان سرعت، شتاب و زمان داده شده بر اساس برگه اطلاعات ماده، پوشش مورد نظر را روی سطح ایجاد می­کند. زمان تا دقت 1 ثانیه، سرعت تا 1 دور در دقیقه قابل تنظیم می­باشند.

اسپین کوتر

لیتوگرافی مسک الاینر موتورایز

لیتوگرافی یکی از بهترین روش‌ها جهت انتقال الگو از ماسک به سطح زیرلایه می‌باشد. در ساخت ادوات میکرو و یا نانو در برخی مواقع نیاز است که چندین لایه بر روی یک زیرلایه اضافه و یا حذف گردد. سیستم لیتوگرافی با ماژول حرکتی 5 درجه آزادی زیرلایه و دوربین نسبت به ماسک این امکان را فراهم می آورد. در این سیستم پس از همتراز کردن ماسک نسبت به زیرلایه توسط ماژول، نوردهی کنترل شده بر روی ماده حساس به نور صورت می گیرد.

پمپ سرنگی

پمپ سرنگ از جمله تجهیزاتی است که در یک آزمایشگاه برای تزریق مواد با نرخ مشخص بکار گرفته می شود، با قرارگیری سرنگ حاوی ماده مورد نظر در داخل دستگاه امکان تزریق خودکار مایع با نرخ مشخص و کنترل شده وجود خواهد داشت. پمپ های سرنگ معمول دارای یک یا چند جایگاه برای قراردهی سرنگ بوده و مشکلی که اکثرا مواجه هستند عدم استقلال نرخ تزریق سرنگ ها از یکدیگر است. دستگاه پیشرو دارای سه جایگاه برای قرارگیری سرنگ با عملکرد مستقل است که با نرخ های متفاوت قابل برنامه ریزی هستند.

پمپ سرنگ

ساخت میکرو حسگرها چگونه است؟

شرکت سامانه تجهیز دانش را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

Secured By miniOrange